تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک : تابلو های نئون پلاستیک همانند تابلو های چلنیوم می باشند .

تابلو سازی نئون پلاستیک نئون پلاستیک را پیش رو چلنیوم می دانند. نئون پلاستیک شروع کننده تابلو سازی با چلنیوم بوده است.

تفاوت های این دو نوع تابلو :

  • اینکه لبه ی مورد استفاده در تابلو نئون پلاستیک، از جنس پلگسی گلس می باشد و در ایران بیشتر به این نام معروف شده است.
  • تفاوت دیگر این تابلو با چلنیوم در روشنایی می باشد که در نئون پلاستیک به خاطر جنس آن، نور از کناره های حروف دیده می شود و در تاریکی جلوه خاصی پیدا می کند .
  • این نوع تابلو قدمت بیشتری نسبت به تابلو چلنیوم دارد و به دلایلی سنتی تر می باشد و ساخت آن به تجربه ی بیشتر نیاز دارد.
تابلو نئون پلاستیک ، تابلو سازی حروف برجسته پلاستیک ، تابلو تبلیغاتی نئون پلاستیک ، تابلو حروف چلنیوم پلاستیک تابلو تبلیغاتی نئون پلاستیک تبلیغات
تابلو نئون پلاستیک ، تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک ، تابلو تبلیغاتی نئون پلاستیک ، تابلو حروف چلنیوم پلاستیک تابلو تبلیغاتی نئون پلاستیک تبلیغات

تابلو نئون پلاستیک یا تابلو نئون؟

برخی از مشتریان این تابلو را با نام تابلو نئون می شناسند ، ولی در حقیقیت اسم این تابلو ها نئون پلاستیک می باشد که در اینجا به بررسی هر دو نوع می پردازیم :

که تابلو نئون به تابلو های پلاستیکی حجم دار گفته می شود که در ابعاد مختلفی ساخته می شود و قابلیت این نوع تابلو ها این است که می توان بر روی پلاستیک طرح مورد نظر را به صورت تمام رنگی چاپ نمود. داخل باکس تابلو از لامپ های مهتابی استفاده می شود که در تاریکی شب قابل رویت است.

ولی نئون پلاستیک بر خلاف تابلو نئون حجم دار نیست و نوشته ها و لوگو و یا تصاویر به صورت برجسته ساخته می شود و بر روی زمینه کار ( کامپوزیت ، نمای سنگ و… ) نصب می گردد . طوری که زمینه هم بعد از نصب حروف برجسته قابل مشاهده است. و با استفاده از لامپ های SMD و LED ، نور پردازی می شود .

تماس بگیرید 09123498298