تماس بگیرید 09123498298
خانه / تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر

تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر

تابلو پوینت لایت یا پوینت كالر چیست (تابلو زمینه نورانی)

تابلو پوینت لایت تابلو سازی جدید پوینت کالر تابلو تبلیغاتی پیکسلی قیمت تابلو بستی فروشی نعمت آوازه تابلو تبلیغاتی زمینه نورانی در استان تهران

بعد از ساخت تابلو های ساده از جمله تابلوسازی چنلیوم با زمینه كامپوزیت ،فایبر گلس،ترموود (چوب طبیعی مقاوم)حال احتیاج به یك نو آوری در زمینه تابلو بود تا چشم تیز بین مشتری را به كار خود بیشتر جلب كنیم

كه امروزه به جای زمینه رنگی تابلو های چلنیوم (چنلیوم) از زمینه بسیار زیبای پوینت لایت كه از مكعب مربع یا دایره هایی به قطر ۷ یا ۸ سانتی با فاصله منظم در كنار هم با یك برنامه تغییر نور فوق العاده چشم نواز آشنا میشویم.

كه نمونه هایی مانند بستنی نعمت كه شعبات زیادی در سطح كشور دارد.
هر كدام از این پیكسل ها ۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون رنگ تولید میكند كه فول كالر معروف است.

تابلو پوینت لایت تابلو سازی جدید پوینت کالر تابلو تبلیغاتی پیکسلی قیمت تابلو بستی فروشی نعمت

تابلو پوینت کالر

بعد از ورود و شروع به ساخت تابلو چلنیوم در ایران و با گسترش و پیشرفت صنعت تابلوسازی و حروف برجسته ، امروز شاهد نوع آوری و خلاقیت و ابتکار در ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشیم. یکی از این تابلوها ، تابلو پوینت و یا تابلو پوینت کالر ( تابلوزمینه نورانی – پیکسل مربعی ) می باشد که بعد از ساخت تابلوهای ساده از جمله چلنیوم با زمینه کامپوزیت، فایبرگلاس، ترموود و… حال نیاز به یک نوع آوری و ابداع در زمینه تابلوهای تبلیغاتی بود که فوق العاده زیبا و جذاب باشد که بتواند چشم هر بیننده ای را خیره نمایید. در نهایت به جای زمینه تک رنگ تابلوهای چلنیوم با قرار دادن مکعب مربع یا دایره هایی نورانی به قطر ۷ یا ۸ سانتی متر با فاصله منظم در کنار هم جذابیت و زیبایی حیرت آوری را به تابلو پوینت بخشیده است. از قابلیت های تابلو پوینت میتوان به فوق العاده جذاب بودن تابلو پوینت و قابلیت نمایش رنگ  پیکسلها در ترکیب ۱۶  میلیون رنگ  اشاره نمود.

تابلو پوینت لایت تابلو سازی جدید پوینت کالر تابلو تبلیغاتی پیکسلی قیمت تابلو بستی فروشی نعمت

تابلو سازی پوینت لایت

از عمده موارد استفاده از پیکسل های مربعی در پشت زمینه  حروف برجسته (چنلیوم) نصب شده در سردر مکان های تجاری است. این گونه از پیکسل ها از تکنولوژی جدید و پیشرفته ای بهره مند هستند که علاوه بر نمایش افکتهای نوری متنوع و زیبا، قابلیت پخش فیلم، انیمیشن و متن را به صورت تمام رنگ (فول کالر) دارا می باشند که این امر باعٍث ایجاد یک فضای تبلیغاتی مدرن و پویا جهت نمایان و زیبا شدن مکان های تجاری می شود و دارای قابلیت برنامه ریزی در هر زمان  و با هر سلیقه ای می باشد.

تماس بگیرید 09123498298