تماس بگیرید 09123498298
خانه / حروف برجسته آلومینیوم ، تابلوسازی حروف آلومینیوم

حروف برجسته آلومینیوم ، تابلوسازی حروف آلومینیوم

حروف برجسته آلومینیوم

حروف برجسته آلومینیوم هم خانواده حروفهای فلزی میباشد امروزه طرحها و رنگهای متنوع و زیباتری از حروف برجسته آلومینیوم بطور مکانیزه  در حرفه تابلوسازی ساخته و به بازار روانه شده است ،  از مزایای این حروف می توان به سبکی وزن این حروف اشاره نمود در عین سبکی از استحکام بالایی برخوردار میباشد به همین دلیل میتوان علاوه بر به کارگیری در محیط های بسته از این حروف در فضاهای باز و زیر نور مستقیم آفتاب استفاده نمود در ساخت این نوع حروف برجسته توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد .  بعلت نوع جنس این ورق هیچگونه کثیفی و تیرگی بر روی سطح آن نمی ماند و هر زمان که بروی آن گردوغبار و یا هرگونه کثیفی ظاهر شود به سادگی می توان روی آن را دوباره مثل روز اول با هرگونه تنظیفی تمیز و براق نمود که این خود مزیتی است نسبت به گونه های دیگر حروف برجسته از سوی دیگر به علت ترکیب این نوع حروف با ورقهای پلکسی گلس مدل های جدیدتر و بسیار زیبا و جذاب تری ساخته می شود که برای آشنایی و مشاهده شما عزیزان مدلهای گوناگون حروف آلومینیوم در رنگها و طرحهای متفاوت در سایت تابلوسازی آراز قرار داده شده است.

حروف برجسته آلومینیوم ، تابلوسازی حروف آلومینیوم ، ساخت انواع حروف برجسته سه بعدی
حروف برجسته آلومینیوم ، تابلوسازی حروف آلومینیوم ، ساخت انواع حروف برجسته سه بعدی

تابلوسازی چلنیوم

حروف برجسته چلنیوم امروزه از کاربرد بسیاری در ساخت تابلوهای سردرب برخوردارند که از عوامل اصلی آن می توان به دوام (به دلیل جنس آلومینیوم) و زیبایی اشاره نمود. نوارهای آلومینیومی چلنیوم در کارگاه تابلوسازی مقدم به صورت دستی و اتوماتیک توسط دستگاه حروف ساز چلنیوم به فرم دلخواه شکل می گیرند وبرای مشاهده نمونه تابلوهای چلنیوم میتوانید از صفحه حروف برجسته دیدن کنید.

تابلوسازی حروف استیل

حروف برجسته استیل از سال های دور مورد استفاده تابلوسازان در ساخت تابلوهای تبلیغاتی سردرب بوده است امروزه حروف استیل از طرح های متنوع تری برخوردارند که قابلیت اجرا بصورت بدون نور،با نور و نور مخفی(نوراندریک) را دارا هستند برای مشاهده نمونه این حروف از صفحه حروف برجسته در قسمت تابلوسازی دیدن فرمایید.

حروف برجسته آلومینیوم در تابلوسازی آراز ، ساخت انواع حروف برجسته،ساخت تابلوهای حروف برجسته ،حروف برجسته آلومینیوم،حروف برجسته پلاستیک،حروف برجسته استیل،تابلو استیل ،تابلوسازی حروف برجسته،ساخت حروف برجسته وکیوم

تماس بگیرید 09123498298